PUP w Zduńskiej Woli

site
Radwar's portal

Temat: Pracodawcy mają udogodnienia w PUP-ie
Małym zainteresowaniem cieszy się udogodnienie dla lokalnych pracodawców, które już od dawna funkcjonuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli. Chodzi o możliwość zgłaszania ofert pracy i informacji o wolnym miejscu zatrudnienia drogą elektroniczną: Praktycznie zerowe są zgłoszenia ofert pracy drogą elektroniczną, dlatego tutaj apelujemy o to, aby pracodawcy korzystali z tej formy. Więcej można się dowiedzieć w bezpośrednim kontakcie z naszym pracownikiem. Jest to również oszczędność czasu. - mówi Zbigniew Pierzak, Zastępca Dyrektora Urzędu ds. usług rynku pracy, ewidencji oraz świadczeń i dodaje, że jest to naprawdę prosta, szybka i przystępna forma: Wystarczy wejść na stronę PUP-u, od razu na stronie głównej mamy dwa paski rozwijające się, gdzie wchodzimy, zgłaszamy ofertę pracy i sprawa jest załatwiona. Okazuje się, że lokalni przedsiębiorcy nie do końca darzą zaufaniem najnowsze rozwiązania techniczne, choć są one często wprowadzane właśnie dla ułatwienia im pracy.
Źródło: zd-wola.com/viewtopic.php?t=85Temat: PUP pomaga przedsiębiorcom
W Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli wystartował kolejny nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej powyżej 45 roku życia. Przedsiębiorcy mogą zabiegać o 19 tys. złotych dotacji na ten cel - mówi Magdalena Mazurek z PUP-u w Zduńskiej Woli: O takie środki mogą ubiegać się podmioty prowadzące działalność gospodarczą co najmniej 6 miesięcy. W okresie pół roku przed złożeniem wniosku, podmiot prowadzący działalność gospodarczą, nie mógł rozwiązać stosunku pracy z pracownikiem, nie zalega z płatnościami, nie znajduje się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Wnioski można pobrać ze strony internetowej zduńskowlskiego PUP-u lub w siedzibie urzędu w pokoju nr 3.
Źródło: zd-wola.com/viewtopic.php?t=7


Temat: No i PKS Staszów ma podobno nowego
prezesa. Facet ze Zduńskiej Woli. Miejscowi kandydaci przepadli z kretesem. A co zrobi obcy? Porządek wreszczie. Połowa urzędasów zbędnych od dawna? Na ulicę do PUP po zasiłeczki. I prywatyzacja PKS Staszów...
Źródło: forum.staszow.com/viewtopic.php?t=12651All right reserved.
© Radwar's portal